Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Nordre Follo Orientering - Treningsløp
Nordre Follo Orientering   Orientering   Arrangør: Olav Johannessen
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
Nordre Follo Orientering   Bøleråsen Arrangør: Jon Bingen Sande
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 19:00
WOD Verdensorienteringsdag
Nordre Follo Orientering   Orientering  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 19:00
Klubbmesterskap
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
Arrangør: Lars Leiren   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
Arrangør: Lars Leiren   Les mer  
Wed 26 May
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
  Les mer  
Wed 12 May
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
Siggerud gård barnehage - Bekkefaret 10, Siggerud
Kart SlettåsenSkråliorientering - poster er lagt…   Les mer  
Wed 5 May
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
ved Sofiemyrveien 14 ovenfor Coop Extra
Fokus blir veivalg. Arrangeres på Nordre del av…   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
Nøstvedt
Korridororientering   Les mer  
Wed 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp - Retningsløping
Smerta
Retningsløping   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp - Pinnåsen - Kompasskurs
Nordre Follo Orientering   Orientering  
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp - Bøleråsen - sikkert holdepunkt
Nordre Follo Orientering   Orientering  
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 18:00 - 19:00
Utetrening Rever/Utetrening Elger og juniorer
Hebekk skole   Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:00 - 19:00
Utetrening Rever/Utetrening Elger og juniorer
Hebekk skole kl 1800.Rever: hodelyktElger/junior:…   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:00 - 19:00
Utetrening Rever/Utetrening Elger og juniorer
Hebekk skole kl1800.Rever: ta med hodelykt. Det…   Les mer  
Wed 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
Utetrening Rever/Utetrening Elger og juniorer
Hebekk skole.Rever: ta med hodelyktElger og…   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:00 - 19:00
Utetrening Rever/Utetrening Elger og juniorer
Hebekk Skole   Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 18:50
Utetrening Rever/Utetrening Elger og juniorer
Hebekk skole kl18.00   Les mer  
Levert av IdrettenOnline