Nordre Follo Orientering

Nordre Follo Orientering

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 28 Oct
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - Drømtorp
Nordre Follo Orientering  
Sat 31 Oct
kl 11:30 - 15:00
Langløp på Haraløkka
Nordre Follo Orientering   Orientering   På Geoforms IL sitt rankingløp nr.…
Sun 1 Nov
kl 10:00 - 13:00
Treningssamling Ski
Nordre Follo Orientering  
Sun 1 Nov
kl 13:00 - 15:00
Nordre Follo Grand Finale - retroløp
Nordre Follo Orientering  
Wed 4 Nov
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - Vevelstadåsen
Nordre Follo Orientering  
Sat 7 Nov
kl 07:30 - 16:00
Kadaverløpet i Ås
Nordre Follo Orientering   Orientering   Kadaverløpet er Follo-orienteringens…
Wed 11 Nov
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - Ødegården
Nordre Follo Orientering  
Wed 18 Nov
kl 18:00 - 18:30
Klubbmesterskap nattorientering
Nordre Follo Orientering  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 24 Oct
kl 11:00 - 15:00
Østmarka på sitt beste
Nordre Follo Orientering   Orientering  
GeoForm IL arrangerer rankingløp fra…   Les mer  
Wed 21 Oct
kl 17:30 - 18:00
Treningsløp - Bøleråsen
Nordre Follo Orientering  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 12:00 - 14:00
Hardt terreng med betydelig stigning
Nordre Follo Orientering   Orientering  
Ikke alle løp er like godt…   Les mer  
Wed 14 Oct
kl 17:30 - 18:00
Treningsløp - Tårnåsen
Nordre Follo Orientering  
  Les mer  
Sat 10 Oct
kl 10:00 - 15:00
Lillomarka Nord/Sør
Nordre Follo Orientering   Orientering  
Langdistanseorientering arrangert av Lillomarka…   Les mer  
Wed 7 Oct
kl 17:30 - 18:30
Treningsløp - Nøstvedt
Nordre Follo Orientering   Myrveien
  Les mer  
Sun 4 Oct
kl 10:00 - 12:00
Morgenfrisk i Follo #10
Nordre Follo Orientering   Orientering   Kongeveien 291
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 10:00 - 12:00
Morgenfrisk i Follo #9
Nordre Follo Orientering   Orientering   Bjørndalsjordet 124
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp
Nordre Follo Orientering   Ekornrud barnehage
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 10:00 - 12:00
Morgenfrisk i Follo #8
Nordre Follo Orientering   Orientering   Breivoldveien 20
Løpet går fra Breivoll.…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - forenkling
Nordre Follo Orientering   Paddetjern, Vevelstadveien
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - sprintorientering
Nordre Follo Orientering   Langhushallen, Gamle Vevelstadvei 30
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - orientere utenfor sti
Nordre Follo Orientering   Smerta golfbane, Oppsandveien 94
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp
Nordre Follo Orientering   Østre Greverud Idrettshall, Kongeveien 291
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - kurveorientering
Nordre Follo Orientering   Slåbråtan barnehave, Rolf Presthus vei 21
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - postplukk med retningsforandring
$item.username   Kongeveien / Tverrveien, Oppegård
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - o-intervaller
$item.username   Paddetjernet. Ved krysset Vevelstadveien / Oksrudveien mellom Langhus og…
  Les mer  
Wed 27 May
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - sprintorientering
$item.username   Ødegården, Sofiemyr
Sprinttrening med touch free postenheter   Les mer  
Wed 20 May
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - langstrekk
$item.username   Siggerud Gård Barnehage
Tema: Langstrekk   Les mer  
Wed 13 May
kl 18:00 - 19:00
WOD
$item.username  
Verdens orienteringsdag   Les mer  
Levert av IdrettenOnline