Nordre Follo Orientering

Nordre Follo Orientering

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 19 Aug
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - kurveorientering
Nordre Follo Orientering   Slåbråtan barnehave, Rolf Presthus vei 21
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp
Nordre Follo Orientering   Østre Greverud Idrettshall, Kongeveien 291
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - orientere utenfor sti
Nordre Follo Orientering   Smerta golfbane, Oppsandveien 94
Wed 9 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - sprintorientering
Nordre Follo Orientering   Langhushallen, Gamle Vevelstadvei 30
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - forenkling
Nordre Follo Orientering   Slåbråtan barnehage, Rolf Presthus vei 21
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - skråliorientering
Nordre Follo Orientering   Ingeråsen slalålsenter, Kolbotnveien
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 10 Jun
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - postplukk med retningsforandring
$item.username   Kongeveien / Tverrveien, Oppegård
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - o-intervaller
$item.username   Paddetjernet. Ved krysset Vevelstadveien / Oksrudveien mellom Langhus og…
  Les mer  
Wed 27 May
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - sprintorientering
$item.username   Ødegården, Sofiemyr
Sprinttrening med touch free postenheter   Les mer  
Wed 20 May
kl 18:00 - 18:30
Treningsløp - langstrekk
$item.username   Siggerud Gård Barnehage
Tema: Langstrekk   Les mer  
Wed 13 May
kl 18:00 - 19:00
WOD
$item.username  
Verdens orienteringsdag   Les mer  
Wed 11 Mar
kl 18:00 - 19:00
Innetrening Rever
Nordre Follo Orientering  
Trening aula Ski skole   Les mer  
Wed 4 Mar
kl 18:00 - 19:00
Innetrening Rever
Nordre Follo Orientering  
Trening aula Ski skole   Les mer  
Wed 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innetrening Rever
Nordre Follo Orientering  
Trening aula Ski skole   Les mer  
Wed 19 Feb
kl 18:00 - 19:00
vinterferie IKKE innetrening
Nordre Follo Orientering  
  Les mer  
Levert avIdrettenOnline